Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
335.0590.493
Îți place să încerci rețete noi și să-ți adaptezi gătitul la un stil modern? De ce nu încerci noile hote puternice și eficiente Tube Plus?
Produs nou
Îți place să încerci rețete noi și să-ți adaptezi gătitul la un stil modern? De ce nu încerci noile hote puternice și eficiente Tube Plus? Toate secretele tale de gătit rămân în siguranță. Nici un miros nu va invada bucătăria, datorită extracției perimetrice care oferă performanțe superioare și eficiență energetică din clasa A. Motorul Evo Plus funcționează silentios la trei viteze, plus un nivel și mai intens. Designul rotund oferă bucătăriei dvs. o notă futuristă, dar plină de viață, iar lumina ambientală LED acoperă alimentele pe care le gătiți cu o lumină caldă. Hotele Tube Plus vin în două versiuni: una pentru instalarea pe perete, din inox și una pentru insula, din inox.
| Tip | decorativa |
| Finisaj | inox satinat |
| Capacitate evacuare maxima (conform DIN IEC 61591) | 685 m3/h |
| Capacitate evacuare minima (conform DIN IEC 61591) | 500 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 64 dB(A) |
| Nivel zgomot minim (conform DIN EN 60704-3 ) | 45 dB(A) |
| Putere (W) | 250 W |
| Presiune | 590 Pa |
| Iluminare | LED 2X1W |
| Comanda | Soft touch |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm (reductie la Ø 125 mm livrata) |
| Dimensiuni | diametru 370 |
| Detalii.. | Filtre casetate din aluminiu |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.