Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
305.0665.364
FRANKE Hota Box incorporabila, FBFE BK MATT A52, Negru Mat, 620 mᶾ/h, 52 cm
Noile hote încorporate Franke Box sunt cea mai compactă, funcțională și inteligentă soluție pe care o puteți obține.
Produs nou
Magia este în dulap, absorbind toate acele mirosuri urâte provenite de la gătit. Noile hote încorporate Franke Box sunt cea mai compactă, funcțională și inteligentă soluție pe care o puteți obține. Dotate cu unul sau două filtre de grăsime din aluminiu și comanda electronica pentru controlul vitezei, hotele sunt foarte eficiente, cu o capacitate de extracție maxima de 620 mc/h. Filtrele pot fi scoase cu ușurință și curățate în mașina de spălat vase. Două spoturi LED vă asigură că vedeți clar ceea ce gătiți. Cu un design plat și un cadru subțire de 5 mm, aceste hote in finisaj matte black se potrivesc perfect în orice bucătărie.
| Tip | incastrabila |
| Finisaj | negru |
| Capacitate evacuare viteza intensiva (IEC 61591) | 620 m3/h |
| Capacitate evacuare maxima (conform DIN IEC 61591) | 540 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | B |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 67 dB(A) |
| Putere (W) | 240 W |
| Presiune | 540 |
| Iluminare | Bara LED 1x3 W |
| Comanda | Electronica |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm |
| Dimensiuni | 520 |
| Detalii.. | FILTRU CASETAT DIN ALUMINIU |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.