Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
330.0705.069
Timpul petrecut acasă este mai plăcut atunci când elementele din interior lucrează în armonie împreună. Tehnologia inovatoare K-LINK este concepută pentru a crea o conexiune inteligentă între plitele cu inducție și hotele selectate, pentru o mai mare comoditate în bucătărie.
Produs nou
FRANKE Hota Decorativa FMA 2.0 PRO 807 BK Nero/ Cristal negru, 790 mᶾ/h, Touch Control
Timpul petrecut acasă este mai plăcut atunci când elementele din interior lucrează în armonie împreună. Tehnologia inovatoare K-LINK este concepută pentru a crea o conexiune inteligentă între plitele cu inducție și hotele selectate, pentru o mai mare comoditate în bucătărie. Printr-un simplu gest, plita și hota pot fi conectate, permitând puterii de aspirație a hotei să se regleze automat în funcție de nivelul de gătit selectat, datorită comunicării inteligente între cele două aparate. Tehnologie inovatoare care elimină neplăcerile, asigurând un flux continuu în timpul pregătirii rețetelor, eliminând activ aburii și mirosurile.
Nota:
Plita inductie Franke recomandata FMA 654 I F BK KL Cristal Negru -cod 108.0704.935
| Tip | decorativa |
| Finisaj | negru |
| Numar Programe | Negru sticla |
| Capacitate evacuare viteza intensiva (IEC 61591) | 790 m3/h |
| Capacitate evacuare maxima (conform DIN IEC 61591) | 470 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | A+ |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 68 dB(A) |
| Putere (W) | 270 W |
| Presiune | 600 Pa |
| Iluminare | Led 2X1W |
| Comanda | Electronica, touch control |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm |
| Dimensiuni | 800 |
| Detalii.. | Filtre casetate din inox |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.