Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
330.0657.270
Păstraţi curat aerul pe care îl respiraţi și o atmosfera plăcută in casa dumneavoastră cu hotele noastre inovatoare Air Sense.
Produs nou
FRANKE Hota Decorativa Air Sense FVAS A80 BK , Cristal Negru, 770 mᶾ/h, Touch Control, 80 cm
Păstraţi curat aerul pe care îl respiraţi și o atmosfera plăcută in casa dumneavoastră cu hotele noastre inovatoare Air Sense. Proiectată pentru a monitoriza constant calitatea aerului din interior și pentru a se activa automat atunci când sunt detectate niveluri nesigure, acest model de hotă vă oferă informaţii actualizate despre calitatea aerului, prin intermediul aplicaţiei dedicate Franke Cloud.Aplicaţia vă permite, de asemenea, să controlaţi numeroasele funcţii ale acestei hote prin telefon sau tabletă; pornirea și oprirea aspiraţiei, reglarea vitezelor de extracţie sau adaptarea setărilor de lumina, pentru a oferi ambianţa perfectă.
Hota de prete,
Clasă energetică A+
Dimensiuni 800 mm
Comandă Touch control
m3/h max (IEC 61591) 620 m3/h Int. (IEC 61591) 770
Presiune* (Pa) 600 Nivel zgomot max***(dbA) 63 Nivel zgomot Int.***(dba) 68
Putere (W) 250
Iluminare LED 2x1W
Filtre casetate din inox
| Tip | decorativa |
| Finisaj | negru |
| Capacitate evacuare viteza intensiva (IEC 61591) | 770 m3/h |
| Capacitate evacuare maxima (conform DIN IEC 61591) | 620 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | A+ |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 63 dB(A) |
| Putere (W) | 250 W |
| Presiune | 600 Pa |
| Iluminare | LED 2x1W |
| Comanda | Touch control |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm |
| Dimensiuni | 800 |
| Detalii.. | Filtre casetate din aluminiu |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.