Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
345.0654.933
FRANKE Hota Smart Suspended/ tavan, FSMS F42 BK MATT, negru mat, Sticla, 740 mᶾ/h, Soft Touch
Combinând designul elegant și tehnologia de ultimă oră, hotele elegante și sofisticate de la Franke mențin bucătăriile fără aburi și mirosuri.
Produs nou
Combinând designul elegant și tehnologia de ultimă oră, hotele elegante și sofisticate de la Franke mențin bucătăriile fără aburi și mirosuri.Designul contemporan se potrivește perfect în bucătăriile moderne. Montata pe tavan, liniile curate și formele distinse ale hotei suspendate îi conferă un aspect unic. De fapt, este atât de diferita încât ai putea sa crezi că este doar un corp de iluminat elegant. Ușor de utilizat și ușor de curățat, oferă performanță de clasă, totul într-un design compact.Matte Black completează gama de culori Franke cu un aspect negru neted și adânc, armonios și plăcut texturat - nota de eleganță, echilibru cromatic și experiență rafinată pe care toată lumea o caută în bucătărie.
| Tip | insula |
| Finisaj | negru |
| Detalii. | Negru mat |
| Capacitate evacuare viteza intensiva (IEC 61591) | 740 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 70 dB(A) |
| Putere (W) | 250 W |
| Presiune | 580 Pa |
| Viteza maxima centrifugare | Putere (W) 250 W Presiune 580 Pa Comanda Soft touch |
| Programe | Capacitate evacuare viteza intensiva 740 m3/h Nivel zgomot maxim (db-IEC 60704-3) 70 dB(A) |
| Iluminare | LED 2 x Led S2000 3000K |
| Comanda | Soft touch |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm |
| Dimensiuni | Ø 420 mm |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.