Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
305.0599.543
Noile hote încorporate Franke Box sunt cea mai compactă, funcțională și inteligentă soluție pe care o puteți obține.
Produs nou
FRANKE Hota built-in/incorporabila, Box FBI 525 PLUS, Inox Satinat, 590 mᶾ/h, 52 cm
Magia se află în dulap, absorbind toate acele mirosuri provenite de la gătit. Noile hote încorporate Franke Box sunt cea mai compactă, funcțională și inteligentă soluție pe care o puteți obține. Echipate cu filtre de grăsime din aluminiu și un slider pentru controlul vitezei, hotele sunt foarte eficiente, având o capacitate de evacuare de 580 m3/h. Filtrele pot fi ușor scoase și curățate în mașina de spălat vase. Cu un design plat și un cadru subțire de 5 mm, aceste hote din inox se potrivesc perfect în orice bucătărie.
| Tip | incastrabila |
| Finisaj | inox satinat |
| Capacitate evacuare maxima (conform DIN IEC 61591) | 590 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | B |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 70 dB(A) |
| Putere (W) | 125 W |
| Presiune | 320 |
| Iluminare | LED 2x1 W |
| Comanda | Slider |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm |
| Dimensiuni | 520 |
| Detalii.. | FILTRU CASETAT DIN ALUMINIU |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.