Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
| Descriere cookie | Accepta |
|---|---|
| Google Analytics API | |
| Google Analytics | |
| GDPR - General Data Protection Regulation | |
| Google Shopping Flux |
Legea privind cookie-urile reprezintă o parte a legislației privind confidențialitatea care impune site-urilor web să obțină consimțământul vizitatorilor de a stoca sau de a recupera orice informație pe un computer, smartphone sau tabletă. A fost concepută pentru a proteja confidențialitatea online, făcând consumatorii conștienți de modul în care sunt colectate informații despre ele și utilizate online, și le dau o alegere pentru a permite sau nu acest lucru.
Niciun produs
Prețurile includ TVA
321.0536.201
FRANKE Hota perete Trendline Plus, FCO 70 OY, Oyster, 600 mᶾ/h, 70 cm, Butoane push pull
Produs nou
FRANKE Hota perete Trendline Plus, FCO 70 OY, Oyster, 600 mᶾ/h, 70 cm, Butoane push pull
| Tip | decorativa |
| Finisaj | Oyster |
| Capacitate evacuare viteza intensiva (IEC 61591) | 650 m3/h |
| Capacitate evacuare maxima (conform DIN IEC 61591) | 540 m3/h |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Nivel zgomot maxim (conform DIN EN 60704-3 ) | 68 dB(A) |
| Putere (W) | 230 W |
| Presiune | 540 Pa |
| Iluminare | LED 2xx4 W |
| Comanda | Butoane |
| Diametru tub evacuare | Ø 150 mm (Ø 120 mm reductie livrata) |
| Dimensiuni | 700 |
Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.